Logowanie i zarządzanie kontem ID: 23959831
Logowanie i zarządzanie kontem
Szary 2017-06-12 20:12
★★ADMIN★★

Oto kilka ważnych informacji dotyczących kont:

Hasło do konta założonego na stronie gry można zmienić na stronie wydawnictwa Salagame, klikając link „zapomniałem hasła” w polu logowania lub (po zalogowaniu) w odpowiedniej zakładce. Otrzymamy wtedy link na podany adres e-mail. Taka wiadomość może znaleźć się w spamie, więc trzeba zawsze tam jej poszukać, jeśli nie pojawi się w skrzynce odbiorczej.

Konto założone na Facebooku jest na stałe połączone z profilem FB. Zmiana sposobu logowania jest niemożliwa (tak samo Gracze z kontami założonymi na stronie nie mogą zmienić adresu e-mail). Ta blokada jest związana z działaniem systemu płatności i numerami ID.

Gracze z Facebooka mogą logować się na stronę gry i stronę wydawnictwa, klikając ikonkę Facebooka w polu logowania. Warunkiem jest jednoczesne zalogowanie na koncie FB na tej samej przeglądarce.

Aiko 2017-09-23 18:45

gdzie znajde swoj id

benek 2018-04-26 19:02

co sie stalo nie moge wogule sie zalogowac do gry

Kajka 2018-05-04 16:45

Witam

mam problem z zalogowaniem się na swoje konto,logowałem się przez stronę,podałem poprawny adres email jednak żadna informacja nie pojawiła się w skrzynce pocztowej.Próbowałem kilka razy bez skutku.

Proszę o informację na [email protected] 

Pozdrawiam

marcin 2018-11-08 16:54

nie moge wejść na swoje konto wszystko podałem poprawnie ale wyskakuje mnie coś jakby był już zalogowany poprosze o sprawdzenie konta i wiadomość na [email protected]

marcin 2018-11-08 17:45

Facebook SDK returned an error: connect() timed out! coś takiego mi wyskakuje

marcin 2018-11-08 17:59

i jeszcze to

kacper 2018-12-27 19:57

dlaczego nie moge dowadowac gre przez telefon

lukasz 2019-01-16 13:23

ja tak samo nie mogę się zalogować na konto próbowałem przez fb i stronkę i mnie cały czas wywala co jest grane ?

lukasz 2019-01-16 13:35

cały czas wyskakuje ten komunikat próbuje już od godziny i nic 

Połączenie przerwane. Proszę spróbować później. W razie problemów można napisać do pomocy technicznej.

weź tu człowieku graj normalnie powinna być za to rekompensata i naprawienie tego bo piszą do mnie znajomi że tak samo jak ja nie mogą się zalogować na konto tym samym ten problem pojawia się coraz częściej proszę o wyjaśnienie i odblokowanie dostęp by się zalogować i grać normalnie to zaczyna robić się drażniące 
lukasz 2019-01-16 18:11

Do jasnej ciasnej admini zlitujcie się nad człowiekiem wcześniej nie mogłem się zalogować aż od 12.30 do 17 puściliście gracza na nie całą godzinę ludzie jak tu człowiek ma grać na spokojnie bez nerwów to jest jakaś porażka chcecie by ludzie ładowali kasę jak Wy robicie coś takiego po takich akcjach na pewno nie zyskacie a stracicie względem finansów graczy co gracz który nie ładuje kasy może zrobić w nie całą godzinę przepadają najważniejsze eventy dla takiego gracza wówczas a człowiek chce Sb pograć odstresować się od codzienności.

Nie jesteś zalogowany!

Na ten temat może odpowiedzieć tylko zarejestrowany członek forum. Zaloguj się by odpisać.