Logowanie i zarządzanie kontem ID: 23959831
Logowanie i zarządzanie kontem
Szary 2017-06-12 20:12
★★ADMIN★★

Oto kilka ważnych informacji dotyczących kont:

Hasło do konta założonego na stronie gry można zmienić na stronie wydawnictwa Salagame, klikając link „zapomniałem hasła” w polu logowania lub (po zalogowaniu) w odpowiedniej zakładce. Otrzymamy wtedy link na podany adres e-mail. Taka wiadomość może znaleźć się w spamie, więc trzeba zawsze tam jej poszukać, jeśli nie pojawi się w skrzynce odbiorczej.

Konto założone na Facebooku jest na stałe połączone z profilem FB. Zmiana sposobu logowania jest niemożliwa (tak samo Gracze z kontami założonymi na stronie nie mogą zmienić adresu e-mail). Ta blokada jest związana z działaniem systemu płatności i numerami ID.

Gracze z Facebooka mogą logować się na stronę gry i stronę wydawnictwa, klikając ikonkę Facebooka w polu logowania. Warunkiem jest jednoczesne zalogowanie na koncie FB na tej samej przeglądarce.

Aiko 2017-09-23 18:45

gdzie znajde swoj id

benek 2018-04-26 19:02

co sie stalo nie moge wogule sie zalogowac do gry

Kajka 2018-05-04 16:45

Witam

mam problem z zalogowaniem się na swoje konto,logowałem się przez stronę,podałem poprawny adres email jednak żadna informacja nie pojawiła się w skrzynce pocztowej.Próbowałem kilka razy bez skutku.

Proszę o informację na [email protected] 

Pozdrawiam

marcin 2018-11-08 16:54

nie moge wejść na swoje konto wszystko podałem poprawnie ale wyskakuje mnie coś jakby był już zalogowany poprosze o sprawdzenie konta i wiadomość na [email protected]

marcin 2018-11-08 17:45

Facebook SDK returned an error: connect() timed out! coś takiego mi wyskakuje

marcin 2018-11-08 17:59

i jeszcze to

Nie jesteś zalogowany!

Na ten temat może odpowiedzieć tylko zarejestrowany członek forum. Zaloguj się by odpisać.