خرید آبمیوه گیری صنعتی ID: 188679102
خرید آبمیوه گیری صنعتی
elvin98 2020-08-22 11:32

آبمیوه گیری صنعتی

گروه صنعتی الوین تولید کننده انواع آبمیوه گیری های صنعتی و خانگی .آب پرتقال و انارگیری هیدرولیک،آسیاب صنعتی.

تولید کننده انواع تیغه های دستگاه های آب میوه گیری ایرانی و خارجی در تمام سایزها.طراح و تولیدکننده تیغه های دوبل.


آبمیوه گیری صنعتی نوع خاصی از دستگاه های آب میوه گیری است که این دستگاه را از مدل های خانگی جدا می کند. آبمیوه گیری های صنعتی دارای ابعاد بزرگ تری هستند و از قدرت بیشتری نسبت به آبمیوه گیری خانگی برخوردار هستند. برخی از آبمیوه گیری های صنعتی حتی تا 100 کیلوگرم یا بیشتر نیز بازدهی دارند.

بهترین طعم آب میوه را با ابمیوه گیری های الوین تجربه کنید.

نکات مهم برای خرید آب جعفری گیری مناسب

طراحی بدنه

اگر شما میخواهید صد کیلو جعفری را در مدت کوتاهی آبگیری کنید،بدنه باید طوری طراحی شده باشد که قسمت تفاله‌ها، قسمت آب و دهانه ورودی از هم جدا باشند تا بتواند در کوتاه‌ ترین زمان هر سه کار را برای کاربر انجام دهد.


 نحوه شست و شوی آب جعفری گیری

طریقۀ شست‌وشوی دستگاه باید ساده باشد. یعنی دستگاه طوری ساخته شده باشد که با ساده‌ ترین روش بتوان آن را باز و بسته کرد و  بتوان به‌ سادگی آن را تمیز کرد.


موتور قوی 

سومین مورد، موتور قوی است. موتور دستگاه حتماً باید چند برابر از حد طبیعی و استاندارد خودش قوی‌تر باشد تا بتواند استفاده‌های مداوم و پشت سر هم و خاموش و روشن کردن‌های پیاپی را تاب بیاورد و به‌ سادگی این کار را برای شما انجام دهد.


 جنس بدنه آب جعفری گیری

اگر مصرف خانگی دارید باید یک دستگاهی خریداری کنید با جنس بدنه معمولی ولی اگر قصد استفاده صنعتی دارید بهتر است دستگاهی خریداری کنید که جنس بدنه آن بسیار مقاوم باشد و فشار بالا را تحمل کند.

You are not logged in!

Only registered memebers can reply to this topic. Please login to reply.